LATO 2018 - serwis specjalny !
WindsurfingKitesurfingŻeglarstwoWędkarstwoKajakiSkuteryPlażaNurkowanie
Kamera Online, Swarzewo, Stanica Wodna, Kamera na żywo Zatoka Pucka
 

Wiadomości

Prognoza pogody UG, temperatura wody

Na Sesji Rady Gminy Puck dnia 30 sierpnia 2018 r. Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk wręczył nominacje
W regatach weźmie udział ponad 40 dwukadłubowych jednostek. O tytuły najlepszych w Polsce rywalizować będą zawodnicy pływający na katamaranach klasy A, F18 i Open.
MZKS Hel zaprasza na Towarzyskie Zawody Surfcastingowe o Puchar Burmistrza Helu. Te odbędą się w sobotę 15.09.2018r.
Z dużą satysfakcją publikujemy oficjalny plakat wydarzenia. Przypominamy jednocześnie, że tegoroczna odsłona ?Bitwy o Wielką Wieś? ma podtytuł ?Drugi Front? i obok epizodu związanego bezpośrednio z walkami prowadzonymi o Władysławowo, nawiązuje też do działań prowadzonych w Normandii (czerwiec 1944 roku).
W piątek 31 sierpnia o godzinie 9, na pokładzie ?Daru Pomorza? nastąpi uroczyste otwarcie Międzynarodowego Zlotu Żeglarskiego dla uczczenia stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Całe Domatowo przygotowało się na tegoroczne dożynki gminy Puck (2018). Niemal na każdym kroku można było spotkać - przygotowane przez mieszkańców - dożynkowe scenki i okolicznościowe rymowanki.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z sierpniowym (08/2018) wydaniem biuletynu miejskiego "Ratusz". Elektroniczna wersja dostępna jest pod załączonym niżej linkiem.
Zofia Klepacka na dzień przed zakończeniem regat jest już pewna złotego medalu mistrzostw Europy w windsurfingowej klasie RS:X.
Zofia Klepacka umocniła się na prowadzeniu, a Radosław Furmański zajmuje trzecią pozycję po kolejnych wyścigach mistrzostw Europy w windsurfingowej klasie RS:X. Z kolei wiceliderką wśród juniorek nadal jest Lidia Sulikowska.
Zofia Klepacka awansowała na pierwszą, a Radosław Furmański na drugą pozycję po drugim dniu żeglarskich mistrzostw Europy w windsurfingowej klasie RS:X.
« Następne
Poprzednie »
Władysławowo - Puck - Rewa - Chałupy - Jastarnia - Jurata - Kuznica - Hel - Internetowa Telewizja Regionalna