LATO 2019 - serwis specjalny !
WindsurfingKitesurfingŻeglarstwoWędkarstwoKajakiSkuteryPlażaNurkowanie
Kamera Online, Swarzewo, Stanica Wodna, Kamera na żywo Zatoka Pucka
 

Linia autobusowa 667 Puck - Mrzezino - Kosakowo - Pogórze

Linia 667 startuje 1 sierpnia br. Autobusy będą kursowały przez cały rok (również w okresie letnich wakacji) od poniedziałku do piątku (bez sobót i niedziel).

We współpracy z Gminą Kosakowo, Gminą Puck, Miastem Puck i Starostwem Powiatowym w Pucku uruchamiana jest nowa linia autobusowa numer 667 o charakterze użyteczności publicznej na trasie z Pogórza – Pogórza Górnego (granica z Gdynią) przez Kosakowo i Mrzezino do Pucka. Autobusy na tej trasie kursować będą przez cały rok (również w okresie letnich wakacji szkolnych) od poniedziałku do piątku tj. bez sobót i niedziel.

Odjazdy z Pucka do Pogórza – Pogórza Górnego (granica z Gdynią):

06:00   08:00   11:30   14:50   16:10

Odjazdy z Pogórza – Pogórza Górnego (granica z Gdynią) do Pucka:

07:00   08:40   12:10   15:30   17:00

Odjazdy z przystanku „Kosakowo, Urząd Gminy” do Pucka: 

07:05   08:45   12:15   15:35   17:05

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów na trasie linii 667:

Puck – Żelistrzewo – Mrzezino – Kosakowo – Pogórze – Pogórze Górne (Gdynia) (pdf)

Ważne: odjazdy autobusów z Pogórza – Pogórza Górnego do Pucka (w kierunku Kosakowa) odbywać się będą z przystanku ZKM jak dla autobusów linii 146 i 173 w kierunku Gdyni (tj. przeciwnie do kierunku jazdy). Po obsłużeniu przystanku początkowego autobusy zawrócą i pojadą w kierunku Kosakowa (i dalej do Pucka).

Z pętli autobusowej na Pogórzu – Pogórzu Górnym w kierunku Centrum Gdyni z wysoką częstotliwością kursują autobusy komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni (między innymi linie autobusowe oznaczone numerami 105, 146, 173, 194) – w związku z czym przystanek ten jest dobrym miejscem umożliwiającym przesiadkę celem kontynuowania dalszych podróży po mieście.

Zaznaczyć należy, że w autobusie linii 667 obowiązuje odrębna taryfa opłat ustalona z Powiatem Puckim zbieżna i zgodna z obowiązującym cennikiem PKS Gdynia. Ograniczony jest zatem dostęp do przejazdów na podstawie biletów ulgowych (nie ma przejazdów bezpłatnych dla uczniów, seniorów, czy osób o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności). Na linii 667 na całej trasie nie są honorowane bilety emitowane przez ZKM Gdynia, jak i nie są honorowane bilety metropolitalne emitowane przez MZKZG.

Sprawdź obowiązujący w komunikacji regionalnej organizowanej przez PKS Gdynia cennik biletów oraz wykaz uprawnień do przejazdów ulgowych pod zakładką „Bilety i ulgi” na naszej stronie internetowej: https://www.pksgdynia.pl/PL/bilety_i_ulgi.html

Do obsługi tego połączenia skierowany zostanie w początkowym okresie autobus o mniejszej pojemności (bus), w związku z czym ograniczona będzie możliwość przewozu wózków dziecięcych i osób niepełnosprawnych na wózkach.

Sprawdź nowe połączenie!

Przejazdy w dniach 1 i 2 sierpnia tj. czwartek i piątek będą bezpłatne!

Władysławowo - Puck - Rewa - Chałupy - Jastarnia - Jurata - Kuznica - Hel - Internetowa Telewizja Regionalna