LATO 2019 - serwis specjalny !
WindsurfingKitesurfingŻeglarstwoWędkarstwoKajakiSkuteryPlażaNurkowanie
Kamera Online, Swarzewo, Stanica Wodna, Kamera na żywo Zatoka Pucka
 

Puck: Koncert Patrycji Markowskiej - Weekend na Rockowo z Radiem Złote Przeboje

Zapraszamy w dniach 16-17 sierpnia na Weekend na Rockowo w Pucku.

Odwiedź studio Radia Złote Przeboje w Pucku i zgarnij super nagrody!

Wpadnij do studia plenerowego na Zielonej Plaży w Pucku i weź udział w konkursie "Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje"! Zwycięzca zgarnia wszystko: wypasiony zestaw gier planszowych od firmy Rebel, kosmetyki GdanSkin i SopotSun marki Ziaja oraz voucher na buty dziecięce Memo!


W piątek 16 sierpnia spotykamy się w Pucku. Tam będziemy na bawić się na koncercie Patrycja Markowskiej! Wcześniej zapraszamy do naszego studia. Przybijcie piątkę z Jurkiem Telesińskim, zgarnijcie nasze gadżety, a dla fanów muzyki i największych złotych przebojów mamy konkurs. "Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje" to zabawa, w której do wygrania będzie wypasiony zestaw gier planszowych od firmy Rebel!

W zestawie znajdziecie idealne na plażę "Dobble Wodoodporne", "IceCool" (czyli wspomnienie zimy w upalne dni), "Legendarnych wynalazców" i "Piratów 7 Mórz", z którymi przeżyjcie nie jedną wakacyjną przygodę oraz coś co rozkręci wieczorne imprezy - "Time's Up Party"!

To nie wszystko, bo laureat dostanie od nas cały zestaw kosmetyków marki Ziaja z serii GdanSkin oraz SopotSun, a także voucher na profilaktyczne buty dziecięce Memo, dzięki którym rodzice mogą samodzielnie kontrolować prawidłowy rozwój stóp dziecka"! 

REGULAMIN

zloteprzeboje.tuba.pl

Pierwszego dnia 16 sierpnia na zielonej plaży czeka nas koncert Patrycji Markowskiej. Start godz. 20.00.

Drugiego dnia Koncert SPECYFICZNI / Specyficzni - jak o sobie nieskromnie mówią: Najlepszy zespół na świecie! - zagrają w Pucku na Zielonej Plaży w sobotę 17 sierpnia o godz. 20. Wstęp wolny.

O godz.18:30 jako suport wystąpi trójmiejska grupa Access Denied.

 

Władysławowo - Puck - Rewa - Chałupy - Jastarnia - Jurata - Kuznica - Hel - Internetowa Telewizja Regionalna