LATO 2020 - serwis specjalny !
WindsurfingKitesurfingŻeglarstwoWędkarstwoKajakiSkuteryPlażaNurkowanie
Kamera Online, Swarzewo, Stanica Wodna, Kamera na żywo Zatoka Pucka
 

Zaproszenie na Europejskie Dni Ptaków

W dniach 4-6 października 2019 już po raz 26. obserwatorzy z całej Europy i Azji Centralnej wyruszą z lornetkami i lunetami na obserwacje ptaków. To  bardzo szczególny i niezwykły moment w ptasim świecie – czas jesiennych wędrówek. Miliony ptaków, które spełniły swe rodzicielskie obowiązki i wychowały kolejne pokolenie, mogą udać się na zasobne w pokarm zimowiska, zaś miłośnicy awifauny mogą cieszyć się obserwacjami ptasich przelotów.

W Polsce obchody tego niezwykłego wydarzenia koordynuje Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków. Wraz z Pomorskim Biurem OTOP będziemy świętować z tej okazji 5 października w rezerwacie przyrody „Beka”. Wszystkich chętnych zapraszamy w godzinach 10:00-13:00 do rezerwatu na wycieczkę połączoną z zabawą terenową. Wycieczka przebiegać będzie po trasie ścieżki edukacyjnej. Na trasie wycieczki rozstawione zostaną stacje, na których będzie można obserwować migrujące ptaki oraz posłuchać o ptakach, roślinach... i konikach! Na koniec wycieczki przewidziany jest quiz z nagrodami!

Grupy zorganizowane, chętne do udziału w wydarzeniu, prosimy o wcześniejszy kontakt z Pomorskim Biurem OTOP: pomorze@otop.org.pl

Więcej informacji o Europejskich Dniach Ptaków można znaleźć na stronie OTOP

sobota, 5 października, godzina 10.00 – 13.00
spotkanie przy rezerwacie Beka, ul. Morska w Osłoninie (przy wjeździe na wał sztormowy).
Zgłoszenie – obowiązkowo mailem: pomorze@otop.org.pl lub telefonicznie: 58 341 26 93

Bądźcie z nami!

 

Władysławowo - Puck - Rewa - Chałupy - Jastarnia - Jurata - Kuznica - Hel - Internetowa Telewizja Regionalna