LATO 2020 - serwis specjalny !
WindsurfingKitesurfingŻeglarstwoWędkarstwoKajakiSkuteryPlażaNurkowanie
Kamera Online, Swarzewo, Stanica Wodna, Kamera na żywo Zatoka Pucka
 

Mammobus w Pucku 12 listopada 2019

12 listopada 2019 r. kolejny raz odwiedzi Puck firma Geneva Trust ze swoim mammobusem zaprojektowanym dla potrzeb mammografii w związku z realizacją Programu Profilaktyki Raka Piersi – Etap Podstawowy finansowany przez Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Europejski Fundusz Społeczny w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego 2014-2020.

Projekt ma na celu zwiększenie zgłaszalności kobiet w wieku 50-69 lat do populacyjnego programu wczesnego wykrywania raka piersi prowadzonego metodą mammografii przesiewowej na terenie województwa Pomorskiego.

Zwykle mammobus usytuowany był na płycie Starego Rynku i tam wykonywane były badania. W związku z ty, że w tym samym czasie, na Starym Rynku będą prowadzone nagrania dla produkcji audiowizualnej o tytule roboczym “SLØBORN” („Serial“), mammobus zostanie przeniesiony na parking na ulicy Nowy Świat, przy stadionie.

Wszystkie Panie, które już się zapisały na badania w dniu 12 listopada 2019 r. zostaną powiadomione telefonicznie o nowej lokalizacji mammobusa.

 

Władysławowo - Puck - Rewa - Chałupy - Jastarnia - Jurata - Kuznica - Hel - Internetowa Telewizja Regionalna