LATO 2020 - serwis specjalny !
WindsurfingKitesurfingŻeglarstwoWędkarstwoKajakiSkuteryPlażaNurkowanie
Kamera Online, Swarzewo, Stanica Wodna, Kamera na żywo Zatoka Pucka
 

Władysławowo: XX Wieczornica Alei Gwiazd Sportu

Po raz dwudziesty wspominano Wielkich Nieobecnych Sportowców, których gwiazdy widnieją na władysławowskiej Alei Gwiazd Sportu. 

Podczas spotkania w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Cetniewo odczytano listę nazwisk czterdziestu sześciu Sportowców, których już nie ma wśród nas. O piękną muzyczną i słowną oprawę uroczystości zadbali uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół nr 1 we Władysławowie.

- Cieszę się, że w tegorocznej Wieczornicy tak licznie uczestniczyła młodzież, bo chcemy, żeby w pamięci młodych ludzi na zawsze zostały te wielkie nazwiska wspaniałych Sportowców - mówił Prezes Alei Gwiazd Sportu Jerzy Szczepankowski, który jest inicjatorem i organizatorem corocznych wieczorów wspomnień. 

Po wspólnych wspominkach Wielkich Nieobecnych uczestnicy udali się na Aleję Gwiazd Sportu, gdzie złożono kwiaty i zapalono znicze przy ich gwiazdach. 

W lipcu tego roku na Alei Gwiazd Sportu odsłonięto 8 gwiazd zasłużonych Sportowców, w tym dwóch już nieżyjących: himalaisty Andrzeja Marciniaka oraz koszykarki Małgorzaty Dydek, którym poswięcono szczególną chwilę podczas tegorocznej uroczystości. 

fot. wladyslawowo.pl

7

Władysławowo - Puck - Rewa - Chałupy - Jastarnia - Jurata - Kuznica - Hel - Internetowa Telewizja Regionalna