LATO 2018 - serwis specjalny !
WindsurfingKitesurfingŻeglarstwoWędkarstwoKajakiSkuteryPlażaNurkowanie
Kamera Online, Swarzewo, Stanica Wodna, Kamera na żywo Zatoka Pucka
 

Wiadomości

Prognoza pogody UG, temperatura wody

Paweł Tarnowski, Małgorzata Białecka i Maja Dziarnowska ? ta trójka zawodników znajdzie się w liczącej ponad 30 osób polskiej ekipie, która wystartuje w ERGO Hestia Championships ? Mistrzostwach Europy w klasie RS:X.
W dniach 11-12 sierpnia rozegrano na kortach ?Barakuda? w Helu turniej tenisowy o puchar burmistrza Helu.
Od 25 lipca odbywa się plener rzeźbiarski w Muzeum Helu. Zakończy się około 13 sierpnia.
Zapraszamy do zapoznania się z wystawą zawierającą opis idei wystawy, mapę Polski z lat 1918-1923 prezentującą proces kształtowania się polskich granic,
W pełnym słońcu / 34 stopni w cieniu / odbył się turniej tenisowy puchar Arnolda ANTKOWSKIEGO.
Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz mnóstwa innych atrakcji odwiedziła w czwartek Władysławowo.
Tegoroczna edycja Plażowych Mistrzostw Budowniczych dobiegła końca. W 23 nadmorskich miastach powstały piaskowe góry o łącznej wysokości 5518 cm. Do ich budowy posłużył dziecięce łopaty do piasku marki Wader.
Amata, Waśleuper, Ledgorn ? tak wyglądała pierwsza trójka tegorocznej, jubileuszowej edycji Kaszubskich Łodzi Pod Żaglami.
Już 2 sierpnia w Ocean Parku we Władysławowie na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i? dużo, dużo więcej!
27 lipca 2018 roku na scenie Bulwaru Nadmorskiego w Helu odbyły się VIII Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Helu w siłowaniu na rękę Amatorów i Zawodowców ARMWRESTLING Hel 2018.
Poprzednie »
Władysławowo - Puck - Rewa - Chałupy - Jastarnia - Jurata - Kuznica - Hel - Internetowa Telewizja Regionalna